Üdvözlöm az oldalamon kedves Látogató, Érdeklődő!

Sütő Erika vagyok, masszőr. 
Ha megengedi, (és nem tiszteletlenségből) tegeződhetnénk a továbbiakban?
(hiszen úgy gondolom, hogy a masszázs egy bensőségesebb dolog és azt gondolom, hogy tegeződve is lehet ugyanúgy tisztelettel beszélgetnünk)
Budapesten a XX. kerületben, Gubacsi lakótelepen várom szeretettel a vendégeimet, 
9 év tapasztalattal és több, mint 45 féle masszázzsal/technikával. 
 
Kiknek tudok segíteni és mikben?
Akik szeretnének lazítani, felfrissülni, 
kiszakadni egy kicsit a hétköznapok mókuskerekéből egy kis énidővel, 
vagy elengedni a munkahelyi-/magánéleti stresszt.
Állapotfelméréssel is foglalkozom, valamint tanácsadással.
Tudok segíteni sportolóknak felkészülésben, vagy sérülés utáni felépülésben.
Különféle fájdalmakban szenvedőknek 
pl: láb-, hát, kar-, nyak-, fejfájás esetén, idegbecsípődés esetén, izombeálláskor, izomláz esetén, 
mozgásszegény életmód esetén, ülő-álló-, fizikai munkát végzőknek. 
Tudok segíteni kismamáknak a várandósság idején, valamint babák masszázsával és annak oktatásával is foglalkozom szülők/nagyszülők számára.
Foglalkozom arcmasszázsokkal, talpmasszázsokkal és
relaxáló masszázs technikákkal is, illetve 
alakformálásban és nyirokkeringés támogató masszázzal.

 
 
Az általános szabályzat, GDPR az alábbi linken tekinthető meg:
www.masszazs-lazitas.com/szabalyzat/
(A bejelentkezéssel a szabályzatokat automatikusan elfogadottnak tekintem!)

 

Kedves Vendégeim!
Szeptember 1-től csak és kizárólag magánszemélyeket tudok fogadni!
Adószámra számlát sajnos nem áll módomban már kiállítani!

 

Sziasztok.

Ámbár az én szülinapom és a Masszázs Lazításé is közeleg, úgy gondoltam ezen alkalmakból, én kedveskedek nektek. 
Mint tudjátok számomra nagyon fontosak vagytok hiszen nélkületek ez a vállalkozás sem működhetne és nem tehetném azt, amit szeretek. Ezért akik rég vagy jó ideje járnak hozzám vagy kicsit is ismernek tudják rólam, hogy becsülöm ezt és titeket, és időről időre igyekszem ezt viszonozni is nektek hol újabb masszázsokkal, tanulással, új eszközökkel, mindig fejlesztek újítok valamit.
Ez most is így történt és lecseréltem ismét a masszázs ágyat
Bízom benne, hogy tetszeni fog nektek is.
Nem volt egyszerű menet hiába azt gondoltam, ebből is tanultam
4. Rendelésre, de sikerült
3 abszolút top gyártó van, akik minőségi ágyat gyártanak (Habys, Fabulo, Tandem).
Sajnos mindnél kell kompromisszumot kötni, de hosszas mérlegelés után egy közép és abban felső kategóriás pro profi masszázságyat rendeltem.
Bemutatnám nektek új eszközöm/masszázs ágyam, mely remélhetőleg a ti tetszéseteket is elnyeri.
Ez egy Tandem márkájú ágy. Félreértés elkerülése végett nem ugrálásra való, de viszont nagy teherbírású. Extrán erősített a váz és a falemez is a szivacs alatt. Ezt ajánlják manuálterápiára, csontkovácsolásra, sportmasszázsra, kimozgatásra stb.
Az ágy teherbírása 270 kg és a statikus 1000 kg, emiatt elég biztonságos, nem inog, nem nyikorog. 
70 cm széles+kartámlával 95 cm és 195 cm hosszú fejtámlával 223.
Lényeg a lényeg egy 5 cm-es vastag szivacs biztosítja a kényelmeteket innentől az ágy fekvő felületén, ami kissé keményebb-sűrűbb szivacs. A teljes vastagság 10 cm. Igaz nem műanyag mentes, de kipróbáltam, nem vágja a magas szivacs miatt az arcot.
Remélem hogy kényelmesnek találjátok majd és szívesen fekszetek majd rajta miközben segítek a fájdalmaitokon vagy lazítotok, kikapcsoltok nálam.
Ki szeretné kipróbálni?
Várlak titeket szeretettel!
 
 

 

Kedves Vendégeim!

Jó hírem van számotokra, tavaly ugyanis ismét bővült a repertoárom :-)
- 2022. Júliustól Lomi-lomi masszázzsal (relaxáló vagy mélyizom masszázs, mely egyszerre hat testedben, lelkedben, elmédben)
- 2022. Augusztustól emelt szintű anatómiai ismeretekkel
(hogy még több hasznos tanácsal szolgálhassak nektek),
Arcdiagnosztikával és reflexzónás arcmasszázzsal,
Emelt szintű svédmasszázzsal 
Kismama masszázzsal
2022. Szeptembertől Japán arcmasszázzsal, Thai babamasszázzsal és Aroma masszázzsal

- 2022. Októbertől Trigerpont terápiával, Herbalance arcmasszázzsal, Emelt szintű köpölyözéssel
- 2022. Novembertől GuaSha arcmasszázzsal (japán arcmasszázs technika,
mely segít a ráncokat-, szem alatti karikákat halványítani/eltüntetni), Reflexzónás kézmasszázzsal, illetve Anatómia mesterkurzussal, mely betegségkezelés gyakorlati ismereteit tartalmazza.
2022. Decemberétől pedig Migrén masszázzsal, lomi lomi arcmasszázzsal, új gépes masszázzsal/technikával MR!

2023. Januárjától Indiai fejmasszázsra is várom kedves Vendégeimet.
Februártól kibővített állapotfelméréssel, bővebb anatómiai tudással (
funkcionális anatómia, képalkotó vizsgálatok leletértelmezése)
valamint integárált manuális korrekciós technikával is bővült repertoárom.
2023. márciustól flossingra, SMR henger tanácsadásra
és mobilizációs köpölyözésre
2023. szeptemberétől gerinctréningre, fascia manuális technikára és
fascia kés technikára (izompólya lazítás) is várom kedves vendégeimet!
2023. Novemberétől Bhodi thai talpmasszázsra valamint thai herbál labdacs masszázsra
2023. Decembertől Talpdiagnosztika, Méregtelenítő talpmasszázs és Kinezio tape technikából is újabb sikeres vizsgát tettem, valamint Indonéz bambusz masszázsból is, melyekre szintén várlak már titket szeretettel!

 

Várlak titeket szeretettel már több, mint 45 féle masszázsomra, technikámra :-)!

 

 

 

A honlapomon az általam végzett különféle masszázs típusokkal lehet megismerkedni, tájékoztatást kapni!

Tehát, amennyiben lazítani, felfrissülni, kikapcsolni szeretnél, vagy valami fájdalmadon csillapítani, akkor jó helyen jársz ;-)!

A weboldalamról bővebben

A szabályzatban a GDPR rendeletet, adatvédelmi szabályzatot, valamint az én vendégszabályzatomat/házirendemet lehet elolvasni.

A masszázsról menüpont alatt megtalálható a masszázs menete, javallatok, ellenjavallatokat
(Kérlek utóbbiakat mindenképpen olvasd el, mert elég kellemetlen lehet mindkettőnknek, ha a masszázs előtt derül ki, hogy esetleg nem vagy jelenleg masszírozható!)
.  Az esetleges kérdéseidre is választ kaphatsz kell e készülnöd valamivel, mire számíthatsz stb.

 

A masszázsaim megtalálhatóak aszerint, hogy melyik masszázsom mire jó leginkább, illetve minden masszázsomról leírás mikor ajánlom, mire, milyen gyakorisággal stb.
 

Árlisták menüpontban megtalálhatók masszázsaim árai, aktuális kedvezmények!

Az elérhetőségek menüpont alatt meg lehet találni minden elérhetőségemet és az éppen akutális időpontokat, amikor tudok fogadni, ezeket igyekszem munkám mellett folyamatosan frissíteni.

A vélemények menüpontban olvashatóak rólam és a munkámról/masszázsaimról vélemények és egyúttal amennyiben jártál nálam akár pozitv, akár negatív (hiszen abból is tudok fejlődni) a véleményed, kérlek oszd meg velem és másokkal is ezt (Köszönöm szépen)!

Ha épp nem tudom felvenni a telefont, kérlek próbáld meg később, vagy nyugodtan küldj üzenetet (messengeren, viberen,  mailben). Az sms-ek nem mindig jutnak el hozzám, így üzenetre egyéb, a már előbb említett felületeket javaslom.

Bármi kérdés merülne fel vagy segíthetek valamiben, fordulj hozzám bizalommal!

Kellemes nézelődést, olvasgatást kívánok és nagyon szép napot!

Erika

Kedves Vendégeim!

1.,Éretsíteni szeretnélek titeket, hogy hívószám nélküli hívásokat nem áll módomban fogadni, ugyanis tiltva vannak ezek a fajta hívások, így ebben az esetben foglalt jelzést hallotok!

2., Amennyiben nem tudsz jönni a megbeszélt időpontban KÉRLEK szépen mielőbb LEGALÁBB szólj róla, hogy ne várjalak feleslegesen, és más, aki viszont szeretne és tudna jönni akkor helyetted lehetőséget kaphasson!!

Megértésed és együttműködésed KÖSZÖNÖM!

Egészségben partnereim

egeszseg-megorzes.com

További partnereim:

www.marketing-tanacsado.com